Hemen Ara:0 507 7610105

Fırın Nedir ?

Home  /  Fırın Nedir ?

Fırın Nedir?

fırın servisi

Ev tipi Ankastre Fırın


Fırın Nedir sorusunun cevabına geçmeden önce fırınların tarihsel gelişimine bakmamız çok yerinde olacaktır.

Fırın çağlar öncesinden günümüze kadar ulaşmış ve değişikliğe uğramadan gelmiş ısıtıcı pişirici özelliği olan insan hayatına konfor katan bir faydalı alet, konfor sağlayan bir cihaz , bir eşyadır.

Ocak Fırın Aspiratör Seti Kısaca Ankastre
Günümüzde geleneksel olarak odun ateşi kullanılarak pişirilen fırın yerleri ekmek, lahmacun veya diğer gıdaların pişirilmesinde kullanılmaktadır.

Gazlı olarak kullanılan cihazlar genellikle endüstriyel mutfaklarda büyük yemekhanelerde kullanılmaktadır.

Elektrikli olan fırınlar ise daha çok evlerimizde kullanılmaktadır.Endüstriyel tarafta kullanılan elektrikli fırınlar yüksek elektrik enerjisi tüketimi ve pişirilen gıdayı turbo özelliği var ise daha çok kurutmaktadır. Bu sebeple gazlı endüstriyel fırınlar tercih edilmelidir.

Endüstriyel Fırın servisi olarak bütün marka ve modeller ile ilgilenmekte ve elektronik kart tamiri yapmaktayız. Endüstriyel fırınların en önemli parçası kontrol ünitesi olan elektronik kart diğer bir deyişle beyindir. Elektronik kart ve diğer endüstriyel mutfak ekipmanları için iletişime geçiniz.

Ev tipi ve ankastre fırın servisi olarak her marka ve model için arayabilirsiniz.

Fırın Arızaları Nelerdir?
1.Isıtma Yapmıyor
2.Pişirmiyor
3.Fan Dönmüyor
4.Çalışmıyor
5.Lambası Yanmıyor
6.Her şey sağlam gözüküyor ama ısıtmıyor
7.Sigorta attırıyor
8.Aşırı pişirip yemeği yakıyor
9.Yemeği az pişiriyor
10.Yanık kokuyor.
Bu yukarıda yazılı ve diğer arızalarınız var ise hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz. Hemen arayı tıklayarak kolayca arama yapabilirsiniz.

Hemen Ara

Gazlı ve elektrikli fırınlarınızın arıza durumunda en kısa zamanda bizimle irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

HEMEN ARA

Adana Ocak Kombi Fırın Teknik Servisi

İşimiz Sadece Bu

BOSCH FIRIN SERVİSİ, ARÇELİK FIRIN SERVİSİ, BEKO FIRIN SERVİSİ,VESTEL FIRIN SERVİSİ,AUER FIRIN SERVİSİ,SİEMENS FIRIN SERVİSİ,FRANKE FIRIN SERVİSİ, DOMİNOX FIRIN SERVİSİ, TEBA FIRIN SERVİSİ,SİLVERLİNE FIRIN SERVİSİ,FERRE FIRIN SERVİSİ,TERMİKEL FIRIN SERVİSİ,KUMTEL FIRIN SERVİSİ,ARZUM FIRIN SERVİSİ,LUXELL FIRIN SERVİSİ,EMİNÇELİK FIRIN SERVİSİ,ADANA FIRIN SERVİSİ,ADANA OCAK SERVİSİ,ADANA KOMBİ SERVİSİ,ADANA ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ,ADANA ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ,ADANA ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK SÜPÜRGESİ SERVİSİ,EMPERO FIRIN SERVİSİ,ENDÜSTRİYEL FIRIN SERVİSİ,ÖZTİRYAKİLER FIRIN SERVİSİ,OSKAR FIRIN SERVİSİ,SİMTEL FIRIN SERVİSİ,ARİSTON FIRIN SERVİSİ,HOTPOİNT FIRIN SERVİSİ,DAVUL FIRIN SERVİSİ,