Hemen Ara:0 507 7610105

Ocak LPG Dönüşümü

Home  /  Ocak  /  Ocak LPG Dönüşümü

Ocak LPG Dönüşümü

Ocak yada gazlı fırınlarınızın doğalgazdan LPG yani tüp uyumlu hale gelmesi için yapılacak işlemler bulunmaktadır. Doğalgaz’a dönüşümde nasıl ki enjektör değişimi, gaz giriş değişimi, kaçak kontrolü, hava ayarı, ekonomi ayarı,gaz ayarı gibi diğer ayarlarda yapılıyorsa aynı işlem bu sefer tüp gaz yani LPG ocak dönüşümü için gerçekleştirilir. LPG’nin kelime kelime açıklamasını yapacak olursak Likit Petrol Gazı şeklinde yani sıvılaştırılmış petrolden mamül olan gaz olarak anlayabiliriz.

Adana ocak fırın kombi servisi olarak her zaman yanınızdayız. Ocak , fırın ve kombi servisi olarak bizi YouTube’dan ve diğer platformlardan takip edebilirsiniz.

Aşşağıda bulunan videomuzu izleyip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ocak LPG Tüp Gaz Dönüşümü Nasıl Yapılır ?

Ocaklarınızın tüp gaz yani lpg dönüşümünden sonra ocağınızın tüpünü takmanız gerekmektedir. Bu işlem için aşşağıdaki videoyu dikkatle izleyip bilgi alabilirsiniz.

Dedantör Nasıl Takılır?

Lpg’li veya tüp gaz’a dönüştürülen ocaklarınız için dedantör montajını videomuzdan izleyerek kendi kendinize yapabilirsiniz.

Ocak Dönüşümü Nasıl Yapılır ? Ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır? Ocak tüp gaz dönüşümü nasıl yapılır gibi sorularınızın cevaplarını, videomuzu izleyerek veya internet sayfamızı inceleyerek bulabilirsiniz.

Hemen Ara Sekmesinden Bize Ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir