Hemen Ara:0 507 7610105

Meltem Döner Radyanı

Home  /  Ocak  /  Meltem Döner Radyanı

Meltem Döner Radyanı

Meltem Marka Döner Radyanı , döner radyanları arasında en kaliteli ve uzun ömürlü olarak diğer marka radyanlara göre üstünlükleri vardır. Piyasada çok çeşitli döner radyan marka ve modelleri bulunmaktadır. Eğer sizin için üretimde devamlılık esas ise ve kaliteli bir ürün elde etmek istiyorsanız kaliteli malzeme ve makineler ile devam etmeniz gerekmektedir.

Döner Radyan Satış ve Servis Hattı HEMEN ARAYIN

Döner radyanı veya halk arasında ki tabir ile döner taşı, döner ocak taşı, döner ocak seramiği, döner ocağı ateşi gibi bir çok isimlendirme mevcut olup genellikle döner ocak taşı olarak kullanılmaktadır.

Döner Radyan Satış ve Servis Hattı HEMEN ARAYIN

Döner radyan veya döner ocak taşları sizlerin uzun süre kullanılması açısından tasarlanan özel üretim taşlar sayesinde daha kaliteli bir üretin elde edeceksiniz.

Meltem marka radyanı sizlere tavsiye etmemizde ki amaç ise her üç yada beş ayda bir döner ocak radyanı değiştirmek zorunda kalmamanız ve müşterilerinizin en yoğun olduğu zamanda alevin sönmemesi açısından tavsiye etmekteyiz.

Meltem marka radyan veya döner taşında kullanılan seramik ithal olup son derece kaliteli bir şekilde baskılanmış yani preslenmiştir. Bu bağlamda doğalgaz kullanım esnasında döner taşı zaten çok daha az zarar görecek ve daha uzun zaman kullanılabilecektir.

Meltem radyanlarda kullanılan metal gövde ise kaliteli yüksek mukavemetli aleminyüm kaplama olup yirmi 20 sene paslanmama özelliğine sahiptir.

LPG yani tüp gaz ile kullanım esnasında iki 2 yıl da bir değiştirmeniz gerekir.

Eğer doğalgaz da döner radyanını kullanıyor iseniz bu süre daha da artacaktır. Bu da aslında döner radyanının ne kadar ucuz olduğunun kanıtıdır.

Diğer marka ve modeller evet meltem marka döner radyanı yada meltem marka döner taşından daha ucuz olabilmektedir. Fakat uzun vadede aslında çok daha pahalı olduğunu bir sorun yaşadığınız da veya üretiminiz sekteye uğradığında göreceksiniz.

Ucuz mal aslında ucuz değil daha pahalıdır. Her azami derecede altı ayda bir radyan değiştirseniz, meltem marka radyan kullanımınız halinde iki sene yani bir meltem marka radyan dört adet diğer marka radyanlara eşittir demektedir.

Döner Radyan Satış ve Servis Hattı HEMEN ARAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir