Hemen Ara:0 507 7610105

Adana Endüstriyel Mutfak

Home  /  Ocak  /  Adana Endüstriyel Mutfak

Adana Endüstriyel Mutfak

Adana Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Servisi

Adana da endüstriyel yani sanayi tipi lokanta ve yemekçilik şirketlerinde kullanılan en az otuz (30) ve üzeri insana yemek hazırlanan yerlerde bulunan ocak, fırın, kombi, kuzine, benmari, fritöz, çay kazanı,semaver,pleyt pişirici ızgara, börekçi fırınları, endüstriyel bulaşık makinesi ve dahası endüstriyel mutfak ekipmanlarının içerisine girmektedir. Adana endüstriyel mutfak üreticilerin en bol bulunduğu yerlerden biridir. Bunun da sebebi Adana’nın yeme ve içme noktasında ne derece ileri gittiği ile ilgili olabilir. Daha doğrusu krom eşya işleyicisi de denilebilir. Ocak fırın anlamında ise ülkemizde merkez Konyadır. Isıtıcı pişirici grubu ürünlerin üretildiği illerin en başında Konya gelmektedir.

Adana endüstriyel mutfak servisi olarak her türlü ısıtıcı-pişirici, gazlı-elektrikli cihazlarınızın servis hizmetinde kalite politikamız gereği 60 dakika içerisinde arıza yerine intikal ediyoruz.

Kalite politikamızda belirttiğimiz gibi 120 dakika içerisinde arızanın giderilmesine çalışıyoruz. Aksi bir durum söz konusu değilse toplamda 180 dakika içerisinde arızanın giderilmesine ve müşterilerinize vermiş olduğunuz hizmette bir aksama yaşamamanıza yardımcı olıyoruz.

Adana ENDÜSTRİYEL mutfak tamircisi veya servisi olarak sizlerin hayatına ve dolayısıyla müşterilerinize dokunmuş oluyoruz.

Adana endüstriyel mutfak ekipmanları bakım onarım servisi olarak bizimle her zaman iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara

adana endüstriyel ocak satışı
Adana Endüstriyel Mutfak Projesi İmalat Satış

Endüstriyel mutfak servisi olarak her marka ve model ocak,fırın bulaşık makinesi, fritöz, benmari, ısıtıcı ve pişirici cihazlarin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz.
Servis verdiğimiz markaların ayrımını yapmıyoruz.Ocak fırın yada bulaşık makinesi olması yeterlidir.

Empero servisi,öztiryakiler servisi,fagor servisi,tripa servisi,inoksan servisi ve daha çok marka için iletişime geçiniz.

0507 7610105


Comments are closed.